ما به تمام كسانی كه به دنبال سپری‌كردن اوقات خوش در یك فضای به یادماندنی هستند، با اطمینان مجتمع گردش‌گری باری را توصیه می‌كنیم. دیدار از طبیعت بكر و بی‌نظیر آذربایجان و بهره‌مندی از زیباهایی‌های مناظر شگفت‌انگیز دومین دریاچه شور جهان، در كنار امكانات و خدمات باری فرح‌انگیزتر و به یاد ماندنی‌تر خواهد بود.

ما دلایل قانع كننده‌ای برای این ادعا داریم:
– باری مجموعه‌ای كامل با امكانات كم‌نظیر اقامتی، درمانی، تفریحی و ورزشی، همایش‌ها و گردهمایی و پذیرایی را در خود جای داده است. بنابراین در باری می‌توانید در كمترین زمان، مجموعه‌ی از خدمات مختلف مورد نیاز خود را دریافت كنید.

– یكی از خدمات منحصر به فرد باری كه استفاده از فواید دریاچه ارومیه را امكان‌پذیر ساخته، خدمات درمانی آن است. بخش‌های مربوط به این خدمات شامل مراكز ماساژ درمانی، فیزیوتراپی، آب درمانی، نمك درمانی و لجن‌درمانی‌ست و به راحتی می‌تواند مورد استفاده‌ی علاقه‌مندان به ویژه بیمارانی كه از دردهای مفصلی و استخوانی رنج می‌برند و یا بیمارانی كه دوره‌ی نقاهت را پشت سر می‌گذارند، قرار گیرد.

– امكانات ورزشی باری با حضور مربیان كارآزموده‌ای كه در تمام روزهای هفته در مركز حضور فعال دارند، برای علاقه‌مندان كاربردی‌تر شده است.

– فاصله‌ی باری از مراكز پر رفت‌وآمد سبب شده است تا مكانی آرام و به دور از هیاهوی شهر برای تمام كسانی كه به دنبال آرامش هستند، به وجود آید.

– باری در موقعیت مناسبی از مراكز استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و همچنین مرز ایران و تركیه قرار دارد و از همین رو می‌تواند مكان مناسبی برای گردش‌گران آن مناطق باشد.

– تورهای گردشگری منطقه‌ای باری به گردشگران كمك می‌كند تا ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود، به بهترین شكل ممكن و با همراهی راهنمایان تور از اماكن دیدنی، طبیعت و حیات وحش منطقه بازدید كنند.

نشانی مجتمع گردشگری باری: استان آذربایجان غربی، ارومیه، قوشچی، دهكده سلامت باری.
شماره تلفن پذیرش مجتمع:          3222866,7/0443

شماره تلفن پذیرش هتل:              3222900,60/0443                    

شماره تلفن دفتر فروش ارومیه:   3467895/0441

شماره تلفن دفتر فروش تهران:    22238080/021

شماره تلفن دفتر فروش تبریز:      3338777/0411

email: info@bari.irتاريخ : یکشنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۸۹ | 13:17 | نویسنده : علی فیض اله زاده |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.